(+90) 533 336 30 15
+

Emre Endüstriyel olarak sektörün nabzını tutacak gelişmelerden sizi haberdar ediyoruz.

İtalya'da EUROPA Firması ile Beraberdik

Eşsiz teknolojisi ve müşteri odaklı servis hizmetiyle dünyanın en iddialı fırın üreticilerinden EUROPA firmasında üretim tesislerini gezerek, uygulamalı eğitim aldık. 

Yıllardır yakın partnerliğimiz olan EUROPA ailesinin güleryüzlü ve samimi konukseverliğinde fabrikalarını görme imkanı bularak başarılarına bir kez daha hak verdik.

22 - Aralık -2016

İtalya'da FBM Firmasında Eğitimdeydik

40.yılını kutlayan köklü ve çikolata makinelerinde sürekli inovasyonlara imza atarak sektör teknolojisine yön veren FBM ailesi ile vakit geçirme fırsatı bulduk.

Alanında öncü olan FBM firmasında çikolata temperleme makineleri ve diğer ekipmanları hakkında kapsamlı bir eğitim aldık.

21 - Aralık -2016

IBATECH 2016 Fuarındayız.

9. Uluslarası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı IBATECH 2016 14-17 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo'da gerçekleştirildi. 

Bir çok tedarikçi firmamızın katılımlarıyla destekledikleri fuarda firmamıza olan ilgi büyüktü. Bu vesileyle standımızda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımıza teşekkür eder dostluğumuzun daimi kalmasını temenni ederiz. 

22 - Mart -2016

Web sitemiz yenilendi.

Emre Endüstriyel olarak yeni sitemiz ile bizden daha çabuk haberdar olacak, ürün ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgiler edineceksiniz. Dünyanın önde gelen markalarına ait ürünleri sitemiz üzerinde inceleyebilir, teklif alabilir veya yaşadığınız sıkıntılarla ilgili notlar bırakabilirsiniz.

Ürün detay sayfalarında Teklif Al butonuyla bize dilediğiniz ürünle ilgili not bırakabilirsiniz. Veya iletişim linkinde Şikayet ve Önerileriniz için form doldurabilir bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

 

18 - Eylül -2015

İBA 2015 Fuarında Biz de Vardık.

Bu yıl 23.sü düzenlenen Dünyanın en büyük Fırıncılık ve Pastacılık Ekipman, Makine Fuarı İBA 12-19 Eylül tarihleri arasında Almanya'nın Münih kentinde düzenlendi.

İBA Organizasyon Komitesinin verdiği bilgiye göre bu fuara, 1309 katılımcı stand alanı açarak ürünleriyle eşlik etti. 2012 yılı verilerine göre %10 düzeyinde bir artış olduğu belirtiliyor. Fuarı, 77.500 dolayında  ziyaretçi gezdi. Ziyaretçiler arasında yapılan ankette, gelen misafirlerin yarıya yakınının bir satış anlaşmasıyla fuardan ayrıldığı bildirildi. Bu da memnuniyet ve başarı düzeyinin oldukça yukarılarda olduğunu gösteriyor.

Emre Endüstriyel olarak biz de fuar alanında yerimizi aldık. Gerek bayiliğini yaptığımız markaları ziyaret eden özellikle Türkiye'den gelen misafirlerimize gerekse yurtdışında gelen diğer misafirlere ürünlerimizi tanıttık. Bizim açımızdan bu fuarın en önemli artısı ürün yelpazemize yeni bir markayı daha katmış olmamız.

Artık Unifiller ürünleri de Emre Endüstriyel ürün yelpazesi arasında yerini alacaktır. Unifiller markalı ürünlerimizi şu linkten inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

17 - Eylül -2015